1.5KE15CA
Numărul produsului DigiKey
1.5KE15CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE15CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE15CA
Descriere
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21,2V Clemă 71,7A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12,8V
Tensiune - Străpungere (Min)
14,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
71,7A