1.5KE120CA-E3/54 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 12.310
Fișă de date
Littelfuse Inc.
Similar
Comchip Technology
Similar
Comchip Technology
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Microchip Technology
165V Clemă 9,1A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns 1,5KE
1.5KE120CA-E3/54
Numărul produsului DigiKey
1.5KE120CA-E3/54GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE120CA-E3/54GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE120CA-E3/54
Descriere
TVS DIODE 102VWM 165VC 1.5KE
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
102V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Străpungere (Min)
114V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
165V