1.5KE120CA
Numărul produsului DigiKey
F6598TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F6598CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE120CA
Descriere
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
165V Clemă 9,2A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5KE120CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
102V
Tensiune - Străpungere (Min)
114V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
165V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,2A