RN65D3243FRSL poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Echivalente parametric
324 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, De grad militar, Rezistent la umezeală, Siguranță Peliculă metal
RN65D3243FRSL
Numărul produsului DigiKey
RN65D3243FRSL-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RN65D3243FRSL
Descriere
RES 324K OHM 1/2W 1% AXIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RN65D3243FRSL Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Mărime/Dimensiune
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)