RN65E3243BRSL poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
324 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, De grad militar, Rezistent la umezeală, Siguranță Peliculă metal
RN65E3243BRSL
Numărul produsului DigiKey
RN65E3243BRSL-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RN65E3243BRSL
Descriere
RES 324K OHM 1/2W .1% AXIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RN65E3243BRSL Modele
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Mărime/Dimensiune
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)