ILHB0805ER601V
Numărul produsului DigiKey
541-2302-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-2302-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-2302-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ILHB0805ER601V
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2A 100mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ILHB0805ER601V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)