ILHB0805ER121V
Numărul produsului DigiKey
541-2299-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-2299-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-2299-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ILHB0805ER121V
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 5A 20mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ILHB0805ER121V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)