IHLP5050EZER4R7M01
Numărul produsului DigiKey
541-1028-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1028-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1028-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP5050EZER4R7M01
Descriere
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 15mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IHLP5050EZER4R7M01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,520" L x 0,508" l (13,20mm x 12,90mm)
Curent - Saturație (Isat)
27A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)