SRP1245A-4R7M
Numărul produsului DigiKey
SRP1245A-4R7MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP1245A-4R7MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP1245A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1245A-4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 12 A Max. 15mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP1245A-4R7M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15mOhm
Prod.
Q la frecvență
20 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
15MHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,531" L x 0,492" l (13,50mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
27A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)