IHLP4040DZER1R0M11
Numărul produsului DigiKey
541-1306-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1306-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1306-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER1R0M11
Descriere
FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 25 A Max. 2,5mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER1R0M11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,5mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
4040
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
20A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)