104CDMCCDS-1R0MC
Numărul produsului DigiKey
308-2496-2-ND - Bandă și mosor (TR)
308-2496-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
308-2496-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
104CDMCCDS-1R0MC
Descriere
FIXED IND 1UH 19.5A 3.3 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 19.5 A Max. 3,3mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,3mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,394" l (11,50mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
31A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)