IHLP4040DZER1R0M11
Numărul produsului DigiKey
541-1306-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1306-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1306-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER1R0M11
Descriere
FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 25 A Max. 2,5mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER1R0M11 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,5mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
20A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)