CRCW0603249RFKEB
Numărul produsului DigiKey
541-CRCW0603249RFKEBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
541-CRCW0603249RFKEBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-CRCW0603249RFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW0603249RFKEB
Descriere
RES SMD 249 OHM 1% 1/8W 0603
Referință client
Descriere detaliată
249 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CRCW0603249RFKEB Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,55mm x 0,85mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)