CRCW0603249RFHEAP poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
249 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
CRCW0603249RFHEAP
Numărul produsului DigiKey
CRCW0603249RFHEAP-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CRCW0603249RFHEAP
Descriere
RES SMD 249 OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CRCW0603249RFHEAP Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,061" L x 0,033" l (1,55mm x 0,85mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)