01C1001JF este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
Termistor NTC 1k Granulă
Termistor NTC 1k Granulă
Vishay Thermistors Electronic Simulation, Part 1: An Innovative Approach
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
01C1001JF
Numărul produsului DigiKey
01C1001JF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
01C1001JF
Descriere
THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
B25/50
Producător
Vishay Dale
B25/75
Serie
Ambalaj
Vrac
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Rezistență în ohmi la 25°C
1k
Lungime - Conductor
1,42" (36,00mm)
Toleranță rezistență
±5%