ND03J00102J-- poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
KYOCERA AVX
În stoc: 3.000
Fișă de date
Termistor NTC 1k Disc, 3,5mm diam. x 3,0mm l
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
ND03J00102J--
Numărul produsului DigiKey
ND03J00102J--ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ND03J00102J--
Descriere
THERMISTOR NTC 1KOHM 3480K DISC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
B25/75
Producător
KYOCERA AVX
B25/85
3480K
Serie
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Putere - Max
250 mW
Rezistență în ohmi la 25°C
1k
Lungime - Conductor
1,38" (35,00mm)
Toleranță rezistență
±5%
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță valoare B
±2%
Grad
Automobile
B0/50
Calificare
AEC-Q200
Pachet/cutie
Disc, 3,5mm diam. x 3,0mm l