K104K10X7RF5UH5
Numărul produsului DigiKey
BC2665CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BC2665TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
K104K10X7RF5UH5
Descriere
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
K104K10X7RF5UH5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,142" L x 0,091" l (3,60mm x 2,30mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,244" (6,20mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C