RDER71H104K0M1H03A
Numărul produsului DigiKey
490-9144-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-9144-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
RDER71H104K0M1H03A
Descriere
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RDER71H104K0M1H03A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet/cutie
Radial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,157" L x 0,098" l (4,00mm x 2,50mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Derivații prelucrate – îndoite
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C