SL2250004
Numărul produsului DigiKey
570-SL2250004-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL2250004
Descriere
ICL 50 OHM 20% 4A 22MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Limitator de curent de anclanșare 50 Ohms ±20% 4 A 0,866" (22,00mm)
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
4 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
440 mOhms
Serie
Diametru
0,866" (22,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
50 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%