SL2220005 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Cantherm
În stoc: 598
Fișă de date
Direct
Cantherm
În stoc: 3.089
Fișă de date
Limitator de curent de anclanșare 20 Ohms ±20% 5 A 0,866" (22,00mm)
SL2220005
Numărul produsului DigiKey
570-SL2220005-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SL2220005
Descriere
ICL 20 OHM 20% 5A 22MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Stare stabilă Max
5 A
Producător
Vishay Ametherm
R la curent
400 mOhms
Serie
Diametru
0,866" (22,00mm)
Ambalaj
Vrac
Spațiu între derivații
0,307" (7,80mm)
Stare piesă
Activ
Grad
R la 25°C
20 Ohms
Calificare
Toleranță
±20%