AA-12.000MAGE-T
Numărul produsului DigiKey
887-1656-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1656-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-1656-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AA-12.000MAGE-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 12pF 100 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,053" (1,35mm)
Capacitanță sarcină
12pF