9HT10-32.768KDZF-T
Numărul produsului DigiKey
887-1504-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1504-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-1504-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
9HT10-32.768KDZF-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
9HT10-32.768KDZF-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF