8Z-12.000MAAJ-T
Numărul produsului DigiKey
887-1487-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1487-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-1487-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
8Z-12.000MAAJ-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
8Z-12.000MAAJ-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
18pF