7R-24.000MAAJ-T
Numărul produsului DigiKey
887-7R-24.000MAAJ-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
887-7R-24.000MAAJ-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
7R-24.000MAAJ-T
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±30ppm Cristal 18pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,05x1,65)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,081" L x 0,065" l (2,05mm x 1,65mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
18pF