8Y-24.000MAAJ-T
Numărul produsului DigiKey
887-1151-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1151-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-1151-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
8Y-24.000MAAJ-T
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±30ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
18pF