P160KN-0QC20A10K
P160KN-0QC20A10K
P160KN-0QC20A10K
Numărul produsului DigiKey
987-1307-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P160KN-0QC20A10K
Descriere
POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LOG
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 1 Grup Logaritmic Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Plastic conductibil 0,1W, 1/10W Pini PC
Categorie
Tip ajustare
Reglare laterală
Producător
TT Electronics/BI
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
300°
Ambalaj
Tavă
Material rezistiv
Plastic conductibil
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC
Rezistență (ohmi)
10k
Tip dispozitiv de acționare
Moletat și cu slot
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,787" (20,00mm)
Putere (wați)
0,1W, 1/10W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
M7 x 0,75
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,669" diam. (17,00mm)