L6R30-240
Numărul produsului DigiKey
364-1280-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L6R30-240
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 30 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
Tri-Mag, LLC
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,80" L x 1,70" l x 1,30" Î (71,1mm x 43,2mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
cUL, FCC, UL
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Număr standard
Putere (wați)
30 W