SWI24-24-N-P5R
SWI24-24-N-P5R
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SWI24-24-N-P5R
Numărul produsului DigiKey
179-SWI24-24-N-P5R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWI24-24-N-P5R
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 24 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SWI24-24-N-P5R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
Bel Power Solutions
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică R/A, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Regiune utilizare
America de Nord
Lungime cordon
59" (1,50m)
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tip intrare
Lamă fixă
Mărime/Dimensiune
2,83" L x 1,34" l x 2,05" Î (72,0mm x 34,0mm x 52,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
Schemă CB, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Tensiune - Ieșire
24V
Număr standard
C22.2 Nr. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
1A
Greutate
0,327lb (148,32g)
Putere (wați)
24 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)