DG160M-14EC poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 28
Fișă de date
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 41
Imaginea pentru DG160M-14EC nu este disponibilă
DG160M-14EC
Numărul produsului DigiKey
DG160M-14EC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DG160M-14EC
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 160W
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.35 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 65°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,42" Î (127,0mm x 76,2mm x 36,1mm)