HRP-150-48
Numărul produsului DigiKey
1866-2708-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HRP-150-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 158W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
6,26" L x 3,82" l x 1,50" Î (159,0mm x 97,0mm x 38,0mm)