THN 20-2415WI
Numărul produsului DigiKey
1951-1700-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THN 20-2415WI
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 20W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 833mA 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
THN 20-2415WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
833mA
Prod.
Putere (wați)
20 W
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OVP, SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)