REC20K-4824SZ
Numărul produsului DigiKey
945-REC20K-4824SZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REC20K-4824SZ
Descriere
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 833mA 18V - 75V Intrare
Modele EDA/CAD
REC20K-4824SZ Modele
Tensiune - Izolație
2 kV
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
89%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
833mA
Număr standard
Putere (wați)
20 W