TEP 150-4812WI
Numărul produsului DigiKey
TEP150-4812WI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEP 150-4812WI
Descriere
DC/DC CONVERTER 12V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 12,5A 75V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEP 150-4812WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
Traco Power
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Serie
Putere (wați)
150W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Tip
Închis
Eficiență
88%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
3,86" L x 2,07" l x 1,60" Î (98,0mm x 52,6mm x 40,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V