TEP 150-2412WI
Numărul produsului DigiKey
1951-1268-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEP 150-2412WI
Descriere
DC/DC CONVERTER 12V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 12,5A 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TEP 150-2412WI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
Traco Power
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Serie
Putere (wați)
150W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Tip
Închis
Eficiență
86%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
3,86" L x 2,07" l x 1,41" Î (98,0mm x 52,6mm x 35,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V