TPHR6704RL,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TPHR6704RL,LQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TPHR6704RL,LQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TPHR6704RL,LQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPHR6704RL,LQ
Descriere
N-CH MOSFET 40V 0.00067OHM SOP A
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 50A (Ta), 420A (Tc) 3W (Ta), 210W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5,75)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
88 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9000 pF @ 20 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 210W (Tc)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5,75)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,67mOhm la 75A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 1mA