TPH2R506PL,L1Q
Numărul produsului DigiKey
TPH2R506PLL1QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPH2R506PLL1QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPH2R506PLL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPH2R506PL,L1Q
Descriere
MOSFET N-CH 60V 100A 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 100A (Tc) 132W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPH2R506PL,L1Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
60 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5435 pF @ 30 V
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
132W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,4mOhm la 30A, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 500µA