GT50JR22(STA1,E,S)
Numărul produsului DigiKey
264-GT50JR22(STA1ES)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GT50JR22(STA1,E,S)
Descriere
IGBT 600V 50A TO-3P
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 600 V 50 A 230 W Orificiu străpuns TO-3P(N)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
230 W
Producător
Toshiba Semiconductor and Storage
Energie de comutare
Ambalaj
Tub
Tip intrare
Standard
Stare piesă
Activ
Td (pornit/oprit) la 25°C
Tip IGBT
Condiție de testare
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
600 V
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
50 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
100 A
Pachet/cutie
TO-3P-3, SC-65-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,2V la 15V, 50A