IXXH30N60C3D1
Numărul produsului DigiKey
IXXH30N60C3D1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXXH30N60C3D1
Descriere
IGBT PT 600V 60A TO-247AD
Termen de livrare standard al producătorului
47 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT PT 600 V 60 A 270 W Orificiu străpuns TO-247AD (IXXH)
Categorie
Energie de comutare
500µJ (pornit), 270µJ (oprit)
Producător
IXYS
Tip intrare
Standard
Serie
Încărcare poartă
37 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
23ns/77ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 24A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
PT
Timp recuperare inversă (trr)
25 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
600 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
60 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
110 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,3V la 15V, 24A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247AD (IXXH)
Putere - Max
270 W