AC10600-100
Numărul produsului DigiKey
5350-AC10600-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AC10600-100
Descriere
ANT WIFI6E WLAN FPC 6GHZ 14X9
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6,525GHz 802.11, FPC, IoT, MIMO, U-NII, Wi-Fi 6E, WLAN Legătură plată Antenă RF 5,925GHz – 7,125GHz 7,8dBi MHF1, U,FL Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare
7,8dBi
Producător
The Antenna Company
Putere - Max
2 W
Ambalaj
Pungă
Caracteristici
Cablu - 100mm
Stare piesă
Activ
Terminație
MHF1, U,FL
Familie/Standard RF
WiFi, WLAN
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
SHF (f > 4GHz)
Grad
Frecvență (Centru/bandă)
6,525GHz
Calificare
Interval de frecvență
5,925GHz – 7,125GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Legătură plată
Înălțime (Max)
0,011" (0,27mm)