AC10256-100
Numărul produsului DigiKey
5350-AC10256-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AC10256-100
Descriere
ANT WIFI7 WLAN FPC HI EFF 29X15
Referință client
Descriere detaliată
2,45GHz, 5,522GHz, 6,537GHz 802.11b/g/n/ac/ax/be, BLE, Bluetooth, FPC, U-NII, Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E, Wi-Fi 7, WLAN Legătură plată Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,9GHz – 7,15GHz 2,6dBi, 6,1dBi, 6,7dBi MHF1, U,FL Adeziv
Categorie
Pierdere la retur
-9,5dB, -10,9dB, -9dB
Producător
The Antenna Company
Amplificare
2,6dBi, 6,1dBi, 6,7dBi
Serie
Putere - Max
2 W
Ambalaj
Pungă
Caracteristici
Cablu - 100mm
Stare piesă
Activ
Terminație
MHF1, U,FL
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Grad
Frecvență (Centru/bandă)
2,45GHz, 5,522GHz, 6,537GHz
Calificare
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,9GHz – 7,15GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Legătură plată
Înălțime (Max)
0,011" (0,27mm)