UCC21750DW
Numărul produsului DigiKey
296-UCC21750DW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UCC21750DW
Descriere
DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Referință client
Descriere detaliată
10A Driver poartă Cuplare capacitivă 5700Vrms 1 Canal 16-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UCC21750DW Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire maximă
10A
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Ambalaj
Tub
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
20 mA
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Alimentare ieșire
13V – 33V
Tehnologie
Cuplare capacitivă
Grad
Număr de canale
1
Calificare
Tensiune - Izolație
5700Vrms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
150V/ns
Tip montare
Montare pe suprafață
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
90ns, 90ns
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Distorsiune lățime impuls (Max)
25ns
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Timp de creștere/scădere (tipic)
28ns, 24ns (max.)
Agenție de aprobare
UL, VDE
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
10A, 10A