TPS74501PDRVR
Numărul produsului DigiKey
296-TPS74501PDRVRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS74501PDRVRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS74501PDRVRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS74501PDRVR
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil 1 Ieșire 500mA 6-WSON (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS74501PDRVR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
35 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB – 30dB (1kHz – 1MHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-WDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
0,55V
Pachet dispozitiv furnizor
6-WSON (2x2)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,88V la 500mA