TPS73250DBVR
Numărul produsului DigiKey
296-44368-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-44368-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-44368-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS73250DBVR
Descriere
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
TPS73250DBVR Modele
550 µA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
950 µA
PSRR
58dB – 37dB (100Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
5V
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,15V la 250mA