TPL0202-10MRTER
Numărul produsului DigiKey
296-28196-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-28196-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-28196-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPL0202-10MRTER
Descriere
IC DIG POT 10K 16-WQFN
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 10k Ohm 2 Circuit 256 Ramificații SPI Interfață 16-WQFN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPL0202-10MRTER Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Nevolatil
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Toleranță
±20%
Programabil la DigiKey
Neverificat
Coeficient de temperatură (tipic)
132ppm/°C
Conicitate
Liniar
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Potențiometru
Pachet dispozitiv furnizor
16-WQFN (3x3)
Număr de circuite
2
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 16-WFQFN
Număr de derivații
256
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C