SN74LVC2G14DBVT
Numărul produsului DigiKey
296-26618-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-26618-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-26618-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC2G14DBVT
Descriere
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Invertor IC 2 Canal Schmitt Trigger SOT-23-6
Modele EDA/CAD
SN74LVC2G14DBVT Modele
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,3V – 1,4V
Nivel logică - Ridicat
1,4V – 3,7V
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4,7ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Caracteristici
Schmitt Trigger
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V