D15V0X1B2LP-7B
Numărul produsului DigiKey
31-D15V0X1B2LP-7BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-D15V0X1B2LP-7BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-D15V0X1B2LP-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
D15V0X1B2LP-7B
Descriere
TVS DIODE 15VWM 30V X1DFN10062
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață X1-DFN1006-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
0,55pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V (max.)
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
16,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
30V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)