SN74LVC1G32DRYR
Numărul produsului DigiKey
296-21549-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-21549-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-21549-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SN74LVC1G32DRYR
Descriere
IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Poartă OR IC 1 Canal – 6-SON (1,45x1)
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32DRYR Modele
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
32mA, 32mA
Serie
Nivel logică - Scăzut
0,7V – 0,8V
Nivel logică - Ridicat
1,7V – 2V
Întârziere propagare max. la V, Max CL
4ns la 5V, 50pF
Tip logică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de circuite
1
Pachet dispozitiv furnizor
6-SON (1,45x1)
Caracteristici
Pachet/cutie
6-UFDFN
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V