SDM02L30CP3-7
Numărul produsului DigiKey
31-SDM02L30CP3-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-SDM02L30CP3-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-SDM02L30CP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SDM02L30CP3-7
Descriere
DIODE SCHOT 30V 200MA X3WLB06032
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață X3-WLB0603-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
120 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
10pF la 5V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
X3-WLB0603-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
380 mV @ 200 mA