REF4132B33DBVRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-REF4132B33DBVRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-REF4132B33DBVRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-REF4132B33DBVRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
REF4132B33DBVRQ1
Descriere
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,05% SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REF4132B33DBVRQ1 Modele
Atributele produsului
Categorie
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
24µVrms
Tensiune - Intrare
3,35V – 5,5V
Curent - Alimentare
100µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip referință
Serie
Grad
Automobile
Tip ieșire
Fixat
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Curent - Ieșire
10 mA
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Toleranță
±0,05%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Coeficient de temperatură
30ppm/°C
Număr produs de bază
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz