LMZM23600SILR
Numărul produsului DigiKey
296-LMZM23600SILRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMZM23600SILRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMZM23600SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZM23600SILR
Descriere
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1,2 – 15V – – – 500mA 4V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMZM23600SILR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
OCP, SCP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 10-LDFN, Modul
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,15" L x 0,12" l x 0,06" Î (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)